Armine Elbise Modelleri

Armine elbise modelleri tesettür giyim sevenlerin sıkça tercih ettiği markalardan birisidir. Marka her dönem yayınladığı katalogları ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. Armine modelleri koleksiyonları ile ülkemizde ve dünyada tesettür elbise modasına da yön veriyor. Tasarımlarında tercih ettikleri moda tesettür renkleri ve yeni tasarımları ile tesettür giyinen bayanların tercihlerini etkilemeyi başarıyor. Armine elbiseleri ve eşarpları abiye tesettür giyim ve günlük tesettür tarzına uygun olarak üretiliyor. Şık ve zarif görünümleri ile diğer tesettür markalarının önüne geçiyor.

Armine tesettür giyim her ne kadar eşarpları ile öne çıkıyor olsa da son dönemde tasarladıkları elbiseleri ve tesettür tunikleri ile aranılan markalardan biri haline geldi. Yeni tesettür elbise modelleri kataloğunda yer alan cıvıl cıvıl yazlık renklerle birlikte  sade ve pastel renkli elbiseler de yer alıyor. Somon, pudra ve beyaz gibi yaz renklerinin hakim olduğu koleksiyonda koyu renk tesettür tunikler de tesettür sevenlerin beğenisine sunulmuş. Şık Armine elbiseleri açık renk ceketlerle kombin edilerek farklı bir tarz oluşturulmuş. Beyaz renk üzerine kullanılan siyah ve bordo gibi renklerle elbiselere hareket verilmiş. 2015 yazlık Armine elbise modellerinde dikkat çeken bir diğer nokta da elbiseler üzerinde kullanılan kemer ve kuşaklar. Hemen tüm modelde kemer yada kemer görünümlü kuşaklar kullanılarak elbiselere iki parça tesettür elbise hissi uyandırılmış. Bu sayede modeller daha gösterişli hale getirilmiş. İsterseniz etek yada pantolon üzerine kullanabileceğiniz şık tuniklerle de harika bir tesettür stili oluşturup elbiseleri aratmayacak biçimde güzelliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Tesettür elbise alacaklara tavsiyemiz yazlık tesettür alışverişini armine elbise modelleri kataloğuna bakmadan yapmayın. Sonra gördüğünüzde kaçırdıklarınıza üzülebilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir