Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür abiyeler kapalı giyim tarzını benimsemiş bayanların vazgeçemediği elbiselerdir. Günümüzde sokak kıyafetlerinin bile abiye elbiseler kadar güzel görünmesi, abiye elbise tasarımlarını daha ilerilere taşımaya itmiştir. Çok daha fazla model ve renklerle tasarlanan modern tesettür abiyeler, tesettürlü bayanların daha da şık bir görünüme kavuşturmuştur. Düğün davet yada merasimlerde etrafımızdaki bayanların tesettürlü yada tesettürsüz olarak şıklıkta bir birleri ile yarıştıklarını fark etmemek mümkün olmamaktadır.  Tesettürlü bayanların abiye elbiseleri hemen her markanın ürün gamında çok çeşitli olarak mevcuttur. Uzun elbiseler yada şık bir kombin le hazırlanmış tesettür abiye modelleri mevsimine ve rengine uygun  gösterişli bir eşarpla ve uygun takılarla hoş bir görünüm kazandırır. Siyah ve beyaz gibi klasik renklerin yanında yeşil, kırmızı yada pastel gibi moda renklerle tasarlanmış tesettür abiyeler tül güpür yada işlemelerle zenginleştirilerek sunulmaktadır.

Tesettür abiye fiyatları düşünüldüğü kadar pahalı da değildir aslında. Online tesettür alışveriş sitelerinin yaygınlaşması ile birlikte oldukça uygun fiyatlara tesettür abiye bulmak mümkün. Ayrıca kampanyalar ve promosyonlar da tesettür abiyelerin fiyatlarını bir hayli aşağılara çekiyor. Çok kaliteli tesettür abiye elbise markalarının yanında fiyat olarak daha düşük modeller de bulunabilir. Bu sayede her gelir grubuna hitap edecek abiye elbiseyi internetten yada piyasada her hangi bir tesettür giyim mağazasından temin edilebilir.

Tesettür abiye seçiminde önemli nokta, abiyeyi giyeceğiniz yer beden ölçüleriniz ve giymeyi düşündüğünüz mevsime uygun bir abiye olması. Bunun için yaz yada kış, düğün yada iş toplantısı gibi kriterlere uygun olarak tesettür abiyenizin modeline ve rengine karar vermeniz gerek. Tesettür abiye seçerken beden ölçülerinizi ise çoğunlukla firmaların yayınladıkları ölçü listesi doğrultusunda vücudunuza uygun olarak seçmek şayet ölçü listesi yoksa firmalarda mesaj yada telefonla yoluyla bilgi alarak satın almanız yararınıza olur. Bu sayede şık bir abiye kıyafet ile katıldığınız grupta takdir ve beğenileri üzerinize toplabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir